Dlaczego Professional?

1.Wysoka zdawalność egzaminów.
Nasi kursanci bardzo często zdają egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem.

2. Wykwalifikowany personel.
Nasz zespół posiada duże doświadczenie oraz stale podnosi swoje kwalifikacje.

3. Dobra atmosfera.
Dokładamy starań aby kurs oraz nauka jazdy odbywały się bezstresowo.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Professional

Naszym priorytetem jest przygotowanie Państwa do egzaminu na prawo jazdy i bezpiecznego poruszania się autem w każdych warunkach drogowych.

Dlatego w naszych szeregach znajdują się instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem o najwyższych kwalifikacjach co gwarantuje najlepsze wyniki w zdawalności naszych klientów. Zajęcia prowadzone w przyjacielskiej atmosferze. Nauka jazdy Poznań i prawo jazdy Poznań to hasła z którymi kojarzy się nasza firma wszystkim naszym byłym klientom. Podczas kursu każdego traktujemy indywidualnie ponieważ każdy z nas posiada różne predyspozycje. Nasz kurs przygotowuje nie tylko do sukcesu podczas egzaminu - uczymy także poprawnych odruchów podczas sytuacji awaryjnych spotykanych na drodze.

Nasz ośrodek szkoleniowy PROFESSIONAL powstał w 2005 roku. Nasi instruktorzy są empatyczni i profesjonalnie przygotowani do nauczania innych.

Kursy nauki jazdy, w naszym ośrodku prowadzimy profesjonalnie, w miłej atmosferze i zawsze dobrej cenie. Zależy nam na kreowaniu marki szkoły dlatego każdego klienta staramy się traktować indywidualnie. Najlepszym tego dowodem jest stale rosnąca ilość osób pragnących uczyć się w nasze szkole. Cieszy nas fakt, że tak często jesteśmy polecani przez byłych kursantów. Daje nam to komunikat zwrotny, że nasi absolwenci byli zadowoleni z naszej szkoły.

Testy prawojazdy 2017

Poznań kurs prawojazdy

Prawo jazdy online

Samochody

Nasz ośrodek szkolenia, dysponuje samochodami przystosowanymi do nauki jazdy. Samochody spełniają wszystkie wymogi i standardy nauki jazdy. Regularne przeglądy i naprawy, zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Prawo jazdy Poznań